Jean Monnet Burs Programı Mezunları Ankara’da buluştu.
SuperUser Account
/ Categories: GENEL

Jean Monnet Burs Programı Mezunları Ankara’da buluştu.

Jean Monnet Burs Programı ile diğer Avrupa ülkelerinde eğitimlerini tamamlayan Jean Monnet Mezunları, 2 Ekim 2021 Cumartesi günü Ankara’da düzenlenen Mezunlar Günü’nde bir araya geldi.

Jean Monnet Mezunlar Günü, AB Başkanlığı Proje Uygulama Daire Başkanı A. Hakan Atik’in açılış konuşması ile başladı. Daha sonra mezunların birbirilerini daha yakından tanıması amacıyla keyifli bir lego atölyesi düzenledi. Mezunlarımız, birbirinden eğlenceli lego tasarımlarının ardından Avrupa’nın dört bir yanından sembol yapıların maketlerini yaptılar.

Mezunlar günü etkinliği lego atölyesinin ardından Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Ekonomik ve Sosyal Kalkınma Bölüm Başkanı Birinci Müsteşar’ı Angel Gutierrez Hidalgo’nun Jean Monnet mezunlarına hitapları ile devam etti.

Avrupa’da eğitim alan bursiyerlerin özlediği lezzetlerin ikram olarak sunulduğu etkinlik ünlü sanatçı Fatih Erkoç konseri ile son buldu.

Önceki Haber Jean Monnet Bursiyerleri Brüksel Çevrimiçi Çalışma Ziyareti’nde bir araya geldi
Sonraki Haber 2020-2021 Akademik Yılı Jean Monnet Burs Programı” Kapsamında Burs Almaya Hak Kazananların Listesi
4521

Theme picker

  Bu web sitesi Avrupa Birliği’nin mali desteğiyle üretilmiş ve geliştirilmiştir. İçeriğinden yalnızca WYG Türkiye liderliğindeki Konsorsiyum sorumlu olup, bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.’