Jean Monnet Mezunları Ankara’da Sertifika Töreninde Buluştu
SuperUser Account
/ Categories: GENEL

Jean Monnet Mezunları Ankara’da Sertifika Töreninde Buluştu

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Dışişleri Bakanlığı Avrupa Birliği Başkanlığı tarafından yürütülen Jean Monnet Burs Programı çerçevesinde 2018-2019 ile 2019-2020 akademik yıllarında Avrupa Birliği üyesi ülkelerdeki eğitimlerini tamamlayan bursiyerler, 15 Haziran 2021 tarihinde Ankara’da düzenlenen Sertifika Töreninde bir araya geldi.

Avrupa’nın saygın eğitim kurumlarında yüksek lisans ve araştırma çalışmalarını başarıyla tamamlayan bursiyerlerimiz için düzenlenen törenin açılış konuşmaları Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut ile Merkezi Finans ve İhale Birimi Başkanı Dr. Hakan Ertürk tarafından gerçekleştirildi.

2018 – 2019 ve 2019 – 2020 akademik yıllarını temsilen İpek Bengisu, Salih Burak Akat, İrem Yücesoy ve Doruk Erhan, Jean Monnet Bursuna ilişkin deneyimlerini ve kazanımlarını paylaştılar. 

Konuşmaların ardından bursiyerlerimize sertifikaları Dışişleri Bakan Yardımcısı ve AB Başkanı Büyükelçi Faruk Kaymakcı ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Nikolaus Meyer-Landrut tarafından takdim edildi. Çekilen aile fotoğraflarından sonra gerçekleştirilen müzik dinletisinin ardından tören sona erdi.

Önceki Haber Türkiye’ye Dönüş ve Ağ Kurma Etkinliği Ankara’da gerçekleşti!
Sonraki Haber 2021-2022 Akademik Yılı Jean Monnet Bursunu Almaya Hak Kazananlara İlişkin Duyuru
4709

Theme picker

  Bu web sitesi Avrupa Birliği’nin mali desteğiyle üretilmiş ve geliştirilmiştir. İçeriğinden yalnızca WYG Türkiye liderliğindeki Konsorsiyum sorumlu olup, bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.’