Jean Monnet Burs Programı Münih’te Avrupa Üniversiteleri ile buluştu!
SuperUser Account
/ Categories: GENEL

Jean Monnet Burs Programı Münih’te Avrupa Üniversiteleri ile buluştu!

17 Ocak 2020’de Almanya’nın Münih şehrinde gerçekleşen “Master and More” eğitim fuarına Avrupa Birliği Başkanlığı uzmanları ile Jean Monnet Burs Programı’nın teknik destek ekibi katılarak Avrupa’daki üniversiteler ile tanıştı ve programımızı tanıttı.

Çok sayıda ulusal ve uluslararası üniversite, teknik kolej ve eğitim kurumunun katıldığı fuarda, ziyaretçiler farklı bölümlerden lisansüstü programları hakkında bilgi edinme fırsatı yakaladı. Jean Monnet Burs Programı’nın iş birliği ağını güçlendirerek, daha fazla üniversitede tanınması amacıyla katıldığımız fuarda Avrupa’nın farklı ülkelerinden gelen üniversiteler programımıza yoğun ilgi gösterdi.

Program kapsamında uzmanlarımız Münih Başkonsolosumuz Sayın Mehmet Günay’ı makamında ziyaret ederek hem burs programımız hem de Münih’teki fuar programımız hakkında bilgilendirme yaptı.

Önceki Haber Jean Monnet Burs Programı Mezunları Ankara’da Buluştu
Sonraki Haber 2020-2021 Akademik Yılı Jean Monnet Burs Programı Yazılı Sınavı ile İlgili Bilgilendirme
5909

Theme picker

  Bu web sitesi Avrupa Birliği’nin mali desteğiyle üretilmiş ve geliştirilmiştir. İçeriğinden yalnızca WYG Türkiye liderliğindeki Konsorsiyum sorumlu olup, bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.’