SuperUser Account
/ Categories: GENEL

2010 - 2011 Akademik Yılı Sertifika Töreni Düzenlendi


Türkiye'nin Avrupa Birliği'ne tam üyelik hedefi çerçevesinde, Avrupa Birliği alanında uzmanlaşmış personel ihtiyacının karşılanması amacıyla Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan Jean Monnet Burs Programı kapsamında 2010-2011 akademik yılında destek almış olan bursiyerler Ankara Çengelhan’da düzenlenen bir törenle sertifikalarını aldılar.


Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşarı Büyükelçi Sayın M. Haluk Ilıcak'ın ev sahipliğini yaptığı törene, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Jean Maurice Ripert ile çok sayıda büyükelçi ve Merkezi Finans ve İhale Birimi Başkanı Muhsin Altun katıldı.


Tören, Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Jean-Maurice Ripert ve Avrupa Birliği Bakanlığı Müsteşarı Büyükelçi Sayın M. Haluk Ilıcak'ın yaptıkları açılış konuşmalarıyla başladı. 2010-2011 akademik yılı bursiyerlerine sertifikalarının verilmesinin ardından tören, protokolün, Jean Monnet Burs Programına emeği geçen akademisyenler ile kamu görevlilerinin ve bursiyerlerin katıldıkları yemekle son buldu.

Önceki Haber 2011-2012 Akademik Yılı Jean Monnet Bursiyerleri Brüksel'de Buluştu
Sonraki Haber 2012 - 2013 Akademik Yılı Jean Monnet Burs Programını Kazanan 100 Bursiyer Belli Oldu
16945

Theme picker

  Bu web sitesi Avrupa Birliği’nin mali desteğiyle üretilmiş ve geliştirilmiştir. İçeriğinden yalnızca WYG Türkiye liderliğindeki Konsorsiyum sorumlu olup, bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.’