SuperUser Account
/ Categories: GENEL

Jean Monnet Burs Programı 2012 - 2013 Akademik Yılı Üniversitelerde Tanıtıldı


Her yıl 100 bursiyere AB üyesi ülkelerde eğitim fırsatı sunan Jean Monnet Burs Programı'nın 2012-2013 akademik yılı tanıtım ve bilgilendirme toplantıları Türkiye'nin çeşitli üniversitelerinde gerçekleşti. Ziyaret edilen ünivesiteler arasında Gaziantep, Çukurova, Ege, İzmir Ekonomi, Yaşar, ODTÜ, Bilkent, Selçuk, Abant İzzet Baysal, Boğaziçi, Bilgi, Atatürk, Anadolu, İnönü, Fırat ve Trakya üniversiteleri yer aldı.

Ziyaret edilen üniversitelerde öğrenim gören lisans düzeyinde son sınıf ve yüksek lisans ile doktora öğrencilerine ve üniversitelerin akademik ve idari personeline bilgi verildi. Türkiye'de kuzeyden güneye, doğudan batıya çok geniş bir coğrafyada gerçekleştirilen 17 üniversite ziyareti ile yaklaşık 1.000 kişiye ulaşılıdı.

Üniversitelerin yanısıra Ankara'da kamu kurumlarına, İstanbul'da ise özel sektör ve STK temsilcilerine yönelik bilgilendirme toplantıları düzenlendi.

Önceki Haber 2012 - 2013 Akademik Yılı Kamu Kurumları Bilgilendirme Toplantıları Düzenlendi
Sonraki Haber 2012 - 2013 Akademik Yılı Son Başvuru Tarihi 7 Şubat 2012'ye Uzatıldı
14497

Theme picker

  Bu web sitesi Avrupa Birliği’nin mali desteğiyle üretilmiş ve geliştirilmiştir. İçeriğinden yalnızca WYG Türkiye liderliğindeki Konsorsiyum sorumlu olup, bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.’