SuperUser Account
/ Categories: GENEL

2011 - 2012 Akademik Yılı Sözlü Sınav Duyurusu


Jean Monnet Değerlendirme Komitesi, 2011-2012 akademik yılı Jean Monnet Burs Programı çerçevesinde 27 Mart 2011 tarihinde gerçekleştirilen yazılı sınav sonuçlarını değerlendirmiş ve 23 Haziran-12 Temmuz 2011 tarihleri arasında yapılacak sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların listesini belirlemiştir. Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri, her adayın sözlü sınav tarih ve saati ile aşağıdaki listede yayınlanmaktadır.

Sözlü sınav hakkındaki tüm bilgiler aşağıda sunulmaktadır.
 
· Adayların kendilerine tahsis edilen tarihte, verilen saat aralığından 30 dakika önce T.C. Merkezi Finans ve İhale Biriminde hazır olmaları gerekmektedir.

. Adayların yanlarında bir adet resmi kimlik belgesi (nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport) bulundurmaları gerekmektedir.
 
· Sınava gelmeyen veya gelemeyen adayın sınav hakkı geçersiz sayılacaktır.
 
· Sözlü sınava katılmaya hak kazanamayan adaylar Merkezi Finans ve İhale Birimi tarafından yazılı olarak bilgilendireceklerdir.

· Yazılı sınav sonuçları ile ilgili olarak telefonla bilgi verilmeyecektir.

· Adaylara tahsis edilen sözlü sınav tarih ve saatlerinin değiştirilmesi mümkün değildir.

. Sözlü sınavda başarılı olan adayların isimleri Ağustos ayı içinde T.C. Avrupa Birliği Genel Sekreterliği (www.abgs.gov.tr), T.C. Merkezi Finans ve İhale Birimi (www.cfcu.gov.tr), Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu (www.avrupa.info.tr) ve Jean Monnet Teknik Destek Ekibi (www.jeanmonnet.org.tr)  web sayfalarında yayınlanacaktır.
 
Sözlü sınava girmeye hak kazanan adayları kutlar ve başarılar dileriz.

Sözlü Sınav Tarihleri: 23 Haziran-12 Temmuz  2011
 
Sözlü Sınav Süresi: 20 dakika

Sözlü Sınav Yeri: T.C. Merkezi Finans ve İhale Birimi

                        Eskişehir Yolu, 4. Kilometre, 2. Cadde,

                       (Halkbank kampüsü), No: 63, C Blok,

                        Söğütözü, Ankara

Sözlü Sınav Dili: İlk başvuruda belirtilen ve yazılı sınavın yapıldığı aynı AB resmi dilinde yapılacaktır.

Sözlü Sınav Komisyonu: Jean Monnet Ortak Komitesi tarafından belirlenen ve T.C. Merkezi Finans ve İhale Birimi ile Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu tarafından onaylanan konu uzmanlarından oluşmaktadır.

Sözlü sınava katılmaya hak kazanan adayların isimleri, her adayın sözlü sınav tarih ve saati ile ilgili liste için: www.mfib.gov.tr


 

Önceki Haber Jean Monnet Burs Programının 20. Yılı Kutlandı
Sonraki Haber Jean Monnet Bursiyerlerine Yönelik Ücretsiz "Proje Döngüsü Yönetimi" Eğitimi
16748

Theme picker

  Bu web sitesi Avrupa Birliği’nin mali desteğiyle üretilmiş ve geliştirilmiştir. İçeriğinden yalnızca WYG Türkiye liderliğindeki Konsorsiyum sorumlu olup, bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.’