SuperUser Account
/ Categories: GENEL

Jean Monnet Bursiyerleri Kariyer Günleri 1 Mart 2011'de Başladı


Jean Monnet Program ekibi olarak, 2011 yılı içerisinde Jean Monnet Bursiyerleri Derneği ile ortaklaşa bir takım etkinlikler düzenlenmeyi planlanmaktayız. “JM Bursiyerleri için Kariyer Günleri” teması çerçevesinde gerçekleşecek olan etkinliklerde bursiyerlerimize kariyer yolculuklarında destek olmayı, onlara yol göstermeyi amaçlıyoruz.
 
JM bursiyerlerinin 2011 yılı içinde AB alanında çalışan yerli/yabancı özel sektör yetkilileri ile bir araya gelecekleri, iş arayan ve işveren konumunda yer alan tarafların deneyimlerini paylaşacakları etkinliklere giriş niteliğindeki ilk toplantımız 1 Mart 2011 tarihinde gerçekleşen; Gelecek Yönetimi, Gelecekten Ne Bekliyoruz, Fırsat Yönetimi, Mülakat Teknikleri gibi konuların ele alındığı “Kariyer Yolculuğu” adlı seminerimiz oldu.

Yönetim Danışmanı, Eğitmen ve Yazar Günsu Başer ve İnsan Kaynakları Uzmanı Bahri Aydın’ın konuşmacı olarak katıldıkları seminerin bursiyerlerimiz arasındaki iletişim bağlarının güçlendirilmesine büyük katkısı oldu.
Önceki Haber 2011 - 2012 Akademik Yılı Yazılı Sınavına Katılmaya Hak Kazananlar
Sonraki Haber Jean Monnet Burs Programının 20. Yılı Kutlandı
16568

Theme picker

  Bu web sitesi Avrupa Birliği’nin mali desteğiyle üretilmiş ve geliştirilmiştir. İçeriğinden yalnızca WYG Türkiye liderliğindeki Konsorsiyum sorumlu olup, bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.’