SuperUser Account
/ Categories: GENEL

2012 - 2013 Akademik Yılı Sertifika Töreni Düzenlendi

Jean Monnet Burs Programı Sertifika Töreni
 
Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından yürütülen Jean Monnet Burs Programı kapsamında Avrupa’nın en prestijli ve gözde eğitim kurumlarında öğrenimlerini tamamlayarak Türkiye’ye dönüş yapan bursiyerler 17 Haziran 2014 tarihinde Bilkent Otel’de Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ve Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Sayın Stefano Manservisi’nin katılım sağladığı törende sertifikalarını aldılar.
 
Sertifikalarını alan 2012-2013 akademik yılı Jean Monnet bursiyerlerinin bu anlamlı gecesinde Büyükelçiler, Meclis AB Uyum Komisyonu temsilcileri, AB Türkiye Delegasyonu temsilcileri, Avrupa Birliği Bakanlığı temsilcileri, Merkezi Finans ve İhale Birimi temsilcileri ve Jean Monnet Burs Programının sözlü ve yazılı sınav değerlendirmelerinde emeği geçen değerlendiriciler de davetliler arasındaydı.
 
Tören, 2012-2013 akademik yılında kamu sektörü, üniversite ve özel sektör kontenjanlarından burs almaya hak kazanan Tuğba Oğuz, Elvan Eda Karaismailoğlu ve Zeynep Gülen Hashmi’nin konuşmalarıyla başladı. Avrupa Birliği Türkiye Delegasyonu Başkanı Büyükelçi Sayın Stefano Manservisi ve Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Sayın Mevlüt Çavuşoğlu konuşmalarının ardından bursiyerlere sertifikalarını takdim etti. 
Önceki Haber 2012 - 2013 Akademik Yılı Brüksel Çalışma ve İzleme Ziyareti
Sonraki Haber 2014 - 2015 Akademik Yılı Yazılı Sınavına Katılmaya Hak Kazananlar
21693

Theme picker

  Bu web sitesi Avrupa Birliği’nin mali desteğiyle üretilmiş ve geliştirilmiştir. İçeriğinden yalnızca WYG Türkiye liderliğindeki Konsorsiyum sorumlu olup, bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.’