SuperUser Account
/ Categories: GENEL

2012 - 2013 Akademik Yılı Brüksel Çalışma ve İzleme Ziyareti

Jean Monnet Burs Program 2012 - 2013 Akademik Yılı Brüksel Çalışma ve İzleme Ziyareti
 
Jean Monnet Burs Programı kapsamında Avrupa'nın en gözde eğitim kurumlarında akademik çalışmalarına devam eden 60’ yakın bursiyer 14-15 Mart 2013 tarihlerinde Brüksel'e düzenlenen İzleme ve Çalışma Ziyaretinde bir araya geldi. Gerçekleştirilen bu ziyaret ile Türkiye'nin AB yolculuğunda yaşanan güncel gelişmelerin Brüksel'e yansımalarını takip etmek ve Türkiye'deki değişimi de eşzamanlı olarak Avrupalı muhataplarımıza göstermek ve hissettirmek hedeflendi.
 
Bu sene üçüncüsü gerçekleştirilen Brüksel İzleme ve Çalışma Ziyareti, Jean Monnet Burs Programı’nın yurtdışındaki görünürlüğünün artırılması, çalışmalarına devam eden bursiyerlerle ortak bir platformda bir araya gelinmesi ve AB kurumlarının ve AB’deki temsilciliklerimizin tanıtılması amacıyla düzenleniyor.
 
Çalışma ziyareti kapsamında hazırlanan kısa videoda, eski bir Jean Monnet Bursiyeri olan Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Mevlüt Çavuşoğlu’nun Jean Monnet Burs Programı hakkındaki görüşlerine ve bursiyerlerimizin deneyim ve tavsiyelerine yer verildi.

Önceki Haber Nuran Çakmakçı'nın Kaleminden Jean Monnet Burs Programı
Sonraki Haber 2012 - 2013 Akademik Yılı Sertifika Töreni Düzenlendi
12789

Theme picker

  Bu web sitesi Avrupa Birliği’nin mali desteğiyle üretilmiş ve geliştirilmiştir. İçeriğinden yalnızca WYG Türkiye liderliğindeki Konsorsiyum sorumlu olup, bu içerik hiçbir şekilde Avrupa Birliği'nin görüşlerini yansıtmamaktadır.’