SuperUser Account
/ Categories: GENEL

JEAN MONNET SCHOLARS CAREER DAYS WILL GET STARTED ON MARCH 1, 2011.


Jean Monnet Program ekibi olarak, 2011 yılı içerisinde Jean Monnet Bursiyerleri Derneği ile ortaklaşa bir takım etkinlikler düzenlenmeyi planlanmaktayız. “JM Bursiyerleri için Kariyer Günleri” teması çerçevesinde gerçekleşecek olan etkinliklerde bursiyerlerimize kariyer yolculuklarında destek olmayı, onlara yol göstermeyi amaçlıyoruz.


JM bursiyerlerinin 2011 yılı içinde AB alanında çalışan yerli/yabancı özel sektör yetkilileri ile bir araya gelecekleri, iş arayan ve işveren konumunda yer alan tarafların deneyimlerini paylaşacakları etkinliklere giriş niteliğindeki ilk toplantı; Gelecek Yönetimi, Gelecekten Ne Bekliyoruz, Fırsat Yönetimi, Mülakat Teknikleri gibi konuların ele alınacağı “Kariyer Yolculuğu” adlı seminerimiz…


Sizi, Yönetim Danışmanı, Eğitmen ve Yazar Günsu Başer ve İnsan Kaynakları Uzmanı Bahri Aydın’ın konuşmacı olarak katılacakları seminerde görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, bursiyerlerimiz arasındaki iletişim bağlarının güçlendirilmesine yapacağınız katkıdan dolayı şimdiden teşekkür ederiz.


Date: 1 March 2011 Tuesday


Time: 18:30 – 21:00


Place: METU Cultural and  Convention Center

 


R.S.V.P

Jean Monnet Technical Assistance Office

 

 

Özlem TÜRKTAN

 


Tel: 0312 219 77 89
E-mail: ozlem.turktan@jeanmonnet.org.tr

 

 

 

 

Previous Article LIST OF THE APPLICANTS FOR JEAN MONNET SCHOLARSHIP PROGRAMME (2011-2012 ACADEMIC YEAR) ELIGIBLE TO TAKE THE WRITTEN EXAM HAS BEEN PUBLISHED.
Next Article THE 20TH ANNIVERSARY OF THE JEAN MONNET SCHOLARSHIP PROGRAMME WAS CELEBRATED
16566

Theme picker

  This website was created and maintained with the financial support of the European Union. Its contents are the sole responsibility of the Consortium led by WYG Türkiye and do not necessarily reflect the views of the European Union